Čistenie vykurovania

Navigácia

Ako čistenie prebieha:

Naši pracovnici zapoja stroj do kúrenárskeho systému, vaše vykurovacie zariadenia sa čistia pitnou vodou, technológiou voda vzduch, až kým niesu úplne vyčistené. Voda z rozvodov s nečistotami ide priamo do kanalizácie. V prípade, že je rozvod potrubia extrémne zanesený používa sa na vyčistenie okrem vody aj malé množstvo chemickej látky , ktorá rozpúšťa extrémne zanesené nečistoty a tie sa potom vyplavujú s vodou von. Po čistení rozvodov kúrenia môžeme potrubia napustiť ochrannou látkou, ktorá zabráni ďalšiemu usádzaniu.

 

Proces preplachovania CLEARFLOW®

Proces preplachovania CLEARFLOW je univerzálny, ľahko použiteľný a vysoko efektívny spôsob preplachovania vykurovacích systémov. Využitím preplachovacích čerpadiel Kamco CLEARFLOW možno vykurovacie systémy zbaviť kalu, vodného kameňa, koróznych vrstiev ale aj dezinfikovať systém s minimálnou potrebou demontáže a narušenia systému.

Výsledky čistenia:

Prečistením kúrenárskych rozvodov sa vyrieši veľa problémov s vykurovaním. Už od prvého dňa pocítite zvýšenú efektivitu vykurovacích jednotiek u vás doma, tepelné zariadenie bude znova dodávať aj maximálnu možnú teplotu a okolie sa tak vykúri oveľa skôr. Náklady na vykurovanie sa tak dokážu znížiť až o 25%, to záleží od toho ako veľmi bolo potrubie predtým zanesené a koľko tepelnej energie ste tým strácali. Tak či onak po čistení vám vaše vykurovacie zariadenia budú odovzdávať teplo ako nové a to vám ušetrí nemalé peniaze, ale i čas. V neposlednom rade predĺžime čistením aj životnosť vykurovacích telies- radiátorov a kotlov.